PL map
TKD Cable Co., Ltd TKD Italia Srl TKD-HPM Cables Sarl KC INDUSTRIE Srl TKD Polska Sp. Zoo TKD KABEL GMBH JOBARCO B.V. & PANTAFLEX B.V. ConCab Kabel GmbH Schrade Kabeltechnik GmbH Schrade Kabeltechnik GmbH Poland Capable Cable Connectivity Group | Belgium-Luxembourg

TKD Cable Co., Ltd

TKD Cable Co., Ltd

TKD Suzhou z siedzibą w Zhangjiagang (Suzhou), 150 km na północny zachód od Szanghaju, zaopatruje obecnie cały rynek chiński.

TKD Suzhou oferuje swoim klientom standardowe i prawie standardowe
TKD Suzhou oferuje swoim klientom kable standardowe i zbliżone do standardowych oraz kable specjalne, a także kompleksowy zakres rozwiązań kablowych i systemów kablowych dla szerokiej gamy zastosowań przemysłowych, dźwigowych, przenośnikowych i łańcuchów wleczonych. Od standardowych produktów po indywidualne rozwiązania i kompleksowe usługi. Zakupy w jednym miejscu, wszystko z jednego źródła.

Strona

TKD Italia Srl

TKD Italia Srl

TKD ITALIA oferuje swoim klientom nie tylko kable i przewody, ale również pełną gamę akcesoriów i gotowych do podłączenia systemów kablowych. Od standardowych produktów po indywidualne rozwiązania i kompleksowe usługi. Zakupy w jednym miejscu, wszystko z jednego źródła.

TKD ITALIA posiada dobrze zaopatrzony magazyn na miejscu w Ozzano Dell Emilia i może również korzystać z magazynu centralnego TKD w Nettetal. Ta obecność na miejscu pozwala TKD ITALIA sprostać rosnącym wymaganiom rynku włoskiego. W ten sposób klienci z Włoch są obsługiwani szybko i kompetentnie.

Strona

TKD-HPM Cables Sarl

TKD-HPM Cables Sarl

Poprzez ustanowienie obecności na miejscu we Francji, CCG było w stanie sprostać rosnącym wymaganiom francuskiego rynku. Z siedzibą w Chaon, na południe od Orleons, HPM CÂBLES zaopatruje obecnie cały rynek francuski.

HPM CÂBLES oferuje swoim klientom nie tylko kable i przewody, ale również pełną gamę akcesoriów i gotowych do podłączenia systemów kablowych. Od standardowych produktów po indywidualne rozwiązania i kompleksowe usługi. One-stop-shopping, wszystko z jednego źródła.

Nasza obecność we Francji zapewnia optymalne wsparcie na miejscu i szybką komunikację oraz gwarantuje sprawną realizację zapytań i zamówień.

Strona

KC INDUSTRIE Srl

KC INDUSTRIE Srl

Firma KC Industrie, z siedzibą w Villanova sull'Arda w prowincji Piacenza, specjalizuje się w produkcji elastycznych przewodów niskiego napięcia do zastosowań przemysłowych.

Zaawansowana technologia i procedury kontroli jakości realizowane przez wysoko wykwalifikowany personel zdobyły zaufanie firm na całym świecie.

 • Via Dante Alighieri, 33
 • 29010 Villanova sull’Arda (PC)
 • +39 0523 837 899
 • info@kcindustrie.it

Strona

TKD Polska Sp. Zoo

TKD Polska Sp. Zoo

TKD POLSKA oferuje swoim klientom nie tylko kable i przewody, ale także pełną gamę akcesoriów i gotowych systemów kablowych. Od standardowych produktów po indywidualne rozwiązania i kompleksowe usługi. One-stop-shopping, wszystko z jednego źródła.

TKD POLSKA ma dobrze zaopatrzony magazyn na miejscu w Warszawie, może też polegać na centralnym magazynie TKD w Nettetal. Obecność na miejscu pozwala TKD POLSKA sprostać rosnącym wymaganiom polskiego rynku. W ten sposób o klientów dba się błyskawicznie i kompetentnie z Warszawy.

Strona

TKD KABEL GMBH

TKD KABEL GMBH

Jesteśmy jednym z największych na świecie dostawców kabli, przewodów, gotowych systemów kablowych i akcesoriów kablowych. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów do najróżniejszych zastosowań w niemal wszystkich branżach. Wszystko co związane z kablami, wszystko z jednego źródła.

Jesteśmy reprezentowani w ponad 40 krajach na świecie z silnymi partnerami. Wierni naszemu motto "Cables in Motion", pracujemy każdego dnia, aby zapewnić, że Twoje aplikacje są w ciągłym ruchu, a tym samym pozostają ekonomicznie skuteczne.

Strona

JOBARCO B.V. & PANTAFLEX B.V.

JOBARCO B.V. & PANTAFLEX B.V.

Jobarco jest dystrybutorem CCG na rynek Beneluksu i specjalizuje się we wszystkich rodzajach kabli.
Jako dystrybutor, Pantaflex doskonale uzupełnia ofertę kabli o akcesoria kablowe. Razem daje to szerokie i komplementarne portfolio, które umożliwia firmie CCG szybkie i niezawodne dostarczanie kabli i komponentów.

Strona

ConCab Kabel GmbH

ConCab Kabel GmbH

Dzięki prawie 5 dekadom doświadczenia w dziedzinie kabli firma ConCab kabel GmbH dysponuje skoncentrowaną wiedzą fachową i zapewnia wszechstronne poczucie beztroski dzięki dostosowanym do potrzeb klienta kablom specjalnym i osobistemu wsparciu.

 • Am Moosbach 7-9
 • 74535 Mainhardt
 • Tel: +49 (0)7903 – 91 55 0
 • info@concab.de

Strona

Schrade Kabeltechnik GmbH

Schrade Kabeltechnik GmbH Polen

Z siedzibą w Allmendingen

Schrade Kabeltechnik GmbH jest średniej wielkości firmą z branży elektrycznej z siedzibą w Allmendingen koło Ehingen. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Allmendingen i w Lesznie (Polska). Obecnie zatrudniamy ok. 80 pracowników w Niemczech i 210 pracowników w Polsce, którzy pracują w zakresie montażu kabli, okablowania szaf sterowniczych i ogólnej elektrotechniki.

Strona

Schrade Kabeltechnik GmbH Poland

Schrade Kabeltechnik GmbH Poland

Z siedzibą w Budowlanych

Schrade Kabeltechnik GmbH jest średniej wielkości firmą z branży elektrycznej z siedzibą w Allmendingen koło Ehingen. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Allmendingen i w Lesznie (Polska). Obecnie zatrudniamy ok. 80 pracowników w Niemczech i 210 pracowników w Polsce, którzy pracują w zakresie montażu kabli, okablowania szaf sterowniczych i ogólnej elektrotechniki.

 • Schrade Kabeltechnik Sp. z o.o.
 • Budowlanych 15
 • 64-100 Leszno, Polen
 • +48 65 520 35 83
 • info@schrade-kabel.de

Strona

Capable

Capable

Od 1988 roku firma Capable działa na rynkach: Aeronautyka, Automotive & AgriTech, Przemysł, Medycyna oraz Space & Defence. Specjalizują się w niestandardowych specjalnych kablach i złączach oraz systemach dla szerokiego zakresu zastosowań w sektorze high-tech.

 • Capable
 • Weidehek 109 4824 AT Breda
 • Industriepark-West 75 9100 Sint-Niklaas
 • +31 (0)76 541 64 56
 • info@capable.nl

Strona

Cable Connectivity Group | Belgium-Luxembourg

Cable Connectivity Group | Belgium

Grupa Cable Connectivity w Belgii została założona w 2021 roku i zajmuje się zaopatrzeniem Belgii i Luksemburga. Nasz zespół sprzedaży składa się z wysoko zmotywowanych, wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży kablowej. Doradzają w zależności od potrzeb i współpracują z klientami w celu znalezienia optymalnych rozwiązań - nawet w przypadku najtrudniejszych wymagań.

Strona